sultangazi'de silahlı saldırı yaşandı: 6 yaralı var..


istanbul Sultangazi'nin Gazi ve Esentepe mahallelerinde silahlı saldırı yapıldığı bilgisi geldi. Gazi Mahallesi'nde meydana gelen olayda uzun namlulu silahla gece klübününe gelen kişi, 6 kişi açılan ateşle yaraladı. Geçtiğimiz salı günü oluşan başka bir olayda ise, yüzü maskeli kişi, bir kahvehaneye ateş etti. meydana gelen olayda yaralanan bulunmazken saldırgan olayın yaşandığı yerden yaya olarak kaçarak uzaklaştı.
sultangazi'de silahlı saldırı yaşandı: 6 yaralı var..

İstanbul Sultangazi'de gece geç saatlerde  iki ayrı mahallede silahlı saldırı yapıldı. İlk yaşanan olay  Gazi Mahallesi İsmet Paşa Caddesi üzerinde yer alan gece klübünde   yaşandı.

haber basın.com haberine göre, henüz tespit edilemeyen bir nedenle bir kişi cadde üzerinde olan  iki ayrı mekana silahlı saldırı gerçekleştirdi. İlk başta bir mekana gelen  ismi belirlenemeyen zanlı, orada havaya ateş ederek hızla oradan ayrıldı . sonrasında  caddenin son kısmında  bulunan başka bir gece klübüne giren ve üzeründe bulunan uzun namlulu silahla olayın yaşandığı yeri basan zanlı, mekanı kurşun yağmuruna tuttu.olay meydana geldikten sonra  de kendini dışarı kovanları sokak ortasında yaralayan kişi, 6 kişiyi yaralayarak oradan uzaklaştı.