Mahalleli şaşkınlık içinde! Yarım saat arayla iki kişi hayatını kaybetti, 4 kişi hastaneye sevk edildi...


İstanbul Başakşehir'de sahte olduğu belirlenen alkolden zehirlendiği şüphe edilen 2 kişinin öldüğü bildirildi. Zehirlenme tanısıyla sağlık kuruluşlarına sevk edilen 4 kişiden 2'sinin ise durumları ciddi. gerçekleştirilen araştırmalarda bir binada bidonlar içinde bir miktar alkol, huni ve şişeleri ele geçirildi. Kesin ölüm sebbeleri Adli Tıp Kurumu'nun gerçekleştireceği araştırmalar neticesinde açığa çıkacaktır...
Mahalleli şaşkınlık içinde! Yarım saat arayla iki kişi hayatını kaybetti, 4 kişi hastaneye sevk edildi...

İstanbul Başakşehir'de sahte olduğu öğrenilen alkolden zehirlendiği sanılan 2 kişi hayatını kaybetti. Zehirlenme nedeniyle hastaneye kaldırılan 4 kişiden 2'sinin ise durumlarının ağır olduğu belirtildi.

Olay dün sabahleyin meydana geldi Başakşehir'de iki ayrı mahallede gerçekleşti.. Türkmenistan uyruklu 28 yaşındaki Hudaynazar  H. ile aynı evde yaşadığı öğrenilen  arkadaşları eve vardıklarında  arkadaşlarının hareketsiz bir şekilde yerde duruduğunu gördüler çevrede bulunan vatandaşlardan  yardım istedi. o sırada bir alt sokkata olduğu tespit edilen bir şahısda hareketsiz bi şekilde evde olduğu bildirildi Türkmenistan uyruklu P.K.'yı gören arkadaşaları da sağlık çalışanşları ve güvenlik kuvetlerine haber verdi. Hudaynazar'ın evinin hemen yanında  bulunan bir binadaki iki kişi ile Güvercintepe Mahallesi'nde bulunan bir binada  2 kişi daha rahatsızlanınca olay yerlerine bir çok  112 saglık personeli ve polis ekibi yollandı.