İdeal erkek özellikleri nelerdir?


Biz kadınların en çok merak ettikleri konulardan biri de ideal erkeğin özellikleri ile ilgilidir. Her bayanın beklentisi farklı olmakla birlikte, ortak kriterler de bulunuyor. Sizin için ideal erkekte olmazsa olmaz sayılan özellikleri şöyle belirledik:
İdeal erkek özellikleri nelerdir?

Dürüstlük : Erkekte aranılan özelliklerin başında dürüstlük gelmekte. Bir erkek, karşısındaki bayana dürüst değilse ilişki çoğu zaman başlamadan bitecektir. Dürüstlük sadece size değil, çevresindeki tüm insanlara karşı olursa dürüstlük olabilir ancak. Yalan söyleyen bir insanla kim birlikte olmak ister ki. Ayrıca dürüst olmayan insanın, ne kendisine, ne size ne de başkalarına saygısı yok demektir.

Güvenilirlik : Sevginin temelinde güven vardır. O insana güvenir, en içten şekilde açılırsınız ama birgün güven duygunuzu zedelerse, işte en çok acıyı da o gün çekmeye başlarsınız. Güvendiğiniz dağlara karlar yağdığında, kendinizi dünyanın en yalnız insanı olarak hissedersiniz. Güven duygusunu size gerçekten yaşatan bir erkek ise kesinlikle ideal erkek olacaktır sizin için.

Saygılı : Saygı unsuru ilişkinin temel gereksinimlerindendir. Size saygı duymayan, sizin fikir ve duygularınızı önemsemeyen bir erkek ile birlikte olmak hayatınızı zindana çevirebilir.

Ailesine bağlı Erkek : ideal bir erkek, kendi ailesi ile iyi ilişkileri olan bir erkektir. Çünkü onu böyle harika kişilik özellikleri ile yetiştiren ailesine saygı ve sevgi bağları le bağlıdır. Bu aynı zamanda sizinle birlikte ileride kuracağı aile bağı içinde referans noktası olacaktır.

Esprili Erkek : Gülmek hepimizin ihtiyacı. Somurtan bir erkekle zaman geçirdikçe, olumsuz bir etkilenme olacaktır sizde. Oysa yüzü gülen ve mizah zekası olan bir erkekle yaşamak, sizi mutlu etmeye yetecektir.